Diákolompia - Atlétika eredményeink 2023 - 2024-es tanévben - 2024

Diákolimpia – Atlétika többpróba körzeti versenyen, Letenyén 8 tanuló vett részt. A legeredményesebb versenyzőink:

Balassa Ákos 5.o. egyéni összetett II. helyezés

Bottka Karolin 7.o. 600m-en III. helyezés

Bogdán Milán 8.o. 800m-en II.helyezés

Diákolimpia – Atlétika többpróba megyei versenyen, Zalaegerszegen 4 tanuló vett részt: Faragó Máté  6.o., Lukács Áron 7.o., Baranyai Levente 8.o., Bogdán Milán 8.o.

Felkészítő: Gulyásné Dobos Ilona testnevelő tanár

Diákolimpia - Kisiskolák atlétika többpróba versenyen elért eredményeink:

Diákolimpia - Kisiskolák atlétika többpróba megyei színtű versenyen, Zalaegerszegen  12 tanulónk vett részt: Tkálecz Zselyke 4.o., Tkálecz Boglárka 6.o., Csire Zselyke 6.o., Svélecz Lili 6.o., Faragó Máté 6.o., Kovács Előd 6.o., Lang Máté 6.o., Hencz Alíz 7.o., Horváth Zsóka 8.o., Baranyai Levente 8.o., Bogdán Milán 8.o.

A II. korcsoport egyéni összetett versenyén a legjobb eredményt Tkálecz Lia 4. osztályos tanulónk érte el, aki I. helyezésével bejutott az országos döntőbe!

Szuper teljesítményéhez gratulálunk!

Felkészítők: Fábics Zsuszanna  és Gulyásné Dobos Ilona